W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Dni adaptacyjne

Zapraszamy do galerii zdięć

Zajęcia

Zajęcia otwarte dla Rodziców z cyklu:
„Jesień nie musi być smutna”.
zajecia-jesien

Szanowni Rodzice!

Tradycyjnie, gdy zawita do nas jesień, organizujemy otwarte zajęcia z Waszym udziałem. W tym roku proponujemy Państwu spotkania w następujących terminach:

  • grupa 2,5 i 3 – latków – 15 października – „W kolorach jesiennych liści” – zajęcia plastyczne z wykorzystaniem materiałów naturalnych,
  • grupa 3 – latków – 5 października – „Jesień ręcznie malowana” – zajęcia plastyczne,
  • grupa 3,5 – latków – 12 października – „Obrazy pani Jesieni” – zajęcia plastyczno – muzyczne,
  • grupa 4 – latków – 11 października -  „Spacer z Jesienią” – zajęcia ruchowe,
  • grupa 4 – latków starszych – 23 października – „Jesienna kuchnia pełna cudów” – zajęcia kulinarne,
  • grupa 5,6 – latków – 25 października – „Leśne stworki w jesiennej szacie”.

Prosimy Państwa o zgłaszanie swojego udziału w zajęciach u wychowawców grup.

Serdecznie zapraszamy