W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Konkurs Ekologiczny - Śmieciowe potwory

Zapraszamy do galerii zdięć

NOWOŚĆ W ART SCHOOL!

Rozwijamy dzieci z KREATYWKĄ!

image

W ramach współpracy z Kreatywką, organizujemy we wrześniu dla dzieci w wieku od 0 do 4,5  lat bezpłatne zajęcia ogólnorozwojowe z udziałem rodziców. Zajęcia wspomagają rozwój intelektualny i ruchowy dzieci, kształtują pamięć, rozwijają wyobraźnię, umiejętność współpracy w grupie, uczą rozpoznawać emocje, budują pozytywny obraz siebie, a przede wszystkim – są radosną zabawą przy muzyce.

Na zajęcia zapraszamy:     

  • - 2,5 –latki – w sobotę – 8 września godz. 10.30 – 11.30     
  • - 2,5 i 3 – latki – w sobotę – 8 września godz. 11.30 – 12.30     
  • - 5,6 latki - w sobotę – 15 września godz. 12.00 – 13.00.

Istnieje jeszcze możliwość uczestnictwa  w zajęciach Kreatywki dzieci 3 i  4 letnich w podanych niżej terminach:     

  • -  środę - 12 września o godz. 16.30 – 17.30i     
  • -  sobotę – 15 września o godz. 13.00 – 14.00.

Zapisy u pań wychowawczyń lub w sekretariacie.

Serdecznie zapraszamy!