W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Szkoła Tańca Flowin' Style Dance Studio

Zapraszamy do galerii zdięć

SZKOŁA DLA RODZICÓW

Szanowni Państwo, w ramach współpracy z Poradnią Psychologiczno – Pedagogiczną Nr 3 w Olsztynie oraz „Warsztatów psychoedukacyjnych dla Rodziców” serdecznie zapraszamy na program pt.:

Relacje z rodzeństwem

warsztaty

Prowadząca: Psycholog Małgorzata Chróst

„Szkoła dla Rodziców” to warsztaty dla  każdego, kto szuka sposobu na nawiązanie głębszych i cieplejszych relacji z dziećmi.

Dizęki tym zajęciom możecie Państwo:
  • NAUCZYĆ SIĘ ROZWIĄZYWAĆ PROBLEMY WYCHOWAWCZE
  • NABYĆ NOWYCH UMIEJĘTNOŚCI POROZUMIEWANIA SIĘ 
  • ROZPOZNAWAĆ, KONTROLOWAĆ I WYRAŻAĆ UCZUCIA
  • NAUCZYĆ SIĘ UMIEJĘTNIE STOSOWAĆ NAGRODY I KARY
  • POSIĄŚĆ UMIEJĘTNOŚĆ STAWIANIA JASNYCH GRANIC I WYMAGAŃ
  • NAUCZYĆ SIĘ ZACHĘCAĆ DZIECKO DO WSPÓŁPRACY,
  • WSPÓLNIE ROZWIĄZYWAĆ KONFLIKTY,
  • UCZYĆ DZIECKA SAMODYSCYPLINY, WDRAŻANIA DO SAMODZIELNOŚCI, UWALNIAĆ DZIECI OD GRANIA RÓL, WZMACNIAĆ ICH POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI POPRZEZ POCHAŁĘ OPISOWĄ
  • ZNALEŹĆ ODPOWIEDZI NA NURTUJĄCE WAS PYTANIA

DODATKOWE INFORMACJE POD NUMEREM TELEFONU: 89-523-69-10
Zapisy trwają do 31 marca 2012 roku.
Zajęcia będą odbywały się w każdą środę od 11 kwietnia do 16 maja
o godzinie 16.45.

Serdecznie zapraszamy