W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Tłusty Czwartek

Zapraszamy do galerii zdięć

Urodziny w Art School

happy-birthday-16

Drodzy Rodzice,

Praca z dziećmi jest naszą pasją, dlatego przygotowujemy dla nich coraz to nowe propozycje aktywności. Twórczo i z zaangażowaniem  podchodzimy do każdego przedsięwzięcia. Urodziny to magiczny i wyczekiwany przez każde dziecko dzień.  Dlatego przedszkole ART SCHOOL poszerzyło swoją ofertę i organizuje wspaniałe i niezapomniane przyjęcia urodzinowe, pełne atrakcji w tym gier edukacyjnych i zabaw. Zapewniamy przyjazną atmosferę w poczuciu bezpieczeństwa oraz niezapomniane wrażenia.

Serdecznie zapraszamy na przyjęcia urodzinowe organizowane według scenariusza dostosowanego do wieku i zainteresowań dziecka.

Urodzinowe atrakcje;

  • Tematyka dostosowana do wieku dziecka i  jego zainteresowań ( urodziny pt. ,,W krainie Bajek”, ,, Królewny i Księżniczki”, ,, Na wyspie skarbów” itp.)
  • Zabawy i gry edukacyjne, ruchowe, taneczne oraz konkursy z nagrodami
  • Ciekawe pomoce dydaktyczne wykorzystywane do zabaw oraz konkursów dla dzieci
  • Malowanie twarzy , dekoracja sali, dyplomy dla dzieci

Dzięki Nam Twoje Dziecko poczuje się wyjątkowo !