W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Figlolandia

Zapraszamy do galerii zdięć

Przedszkolaki pomagają-świat upiększają

wartobycdobrym

Jednym z priorytetowych zadań Przedszkoli Art School i Radość jest wychowanie dzieci na mądrych, empatycznych i odpowiedzialnych ludzi, takich, którzy będą potrafili okazać serce i nieść pomoc osobom słabszym i potrzebującym. Aby osiągnąć ten cel włączamy dzieci do uczestnictwa w akcjach charytatywnych.
Grupa 6-latków wraz z wychowawczynią i opiekunami wezmą udział w autorskim projekcie „Przedszkolaki pomagają-świat upiększają", którego głównym celem jest uwrażliwienie na potrzeby innych ludzi, zwierząt i środowiska oraz uświadomienie konieczności niesienia pomocy, poprzez udział w wielu akcjach charytatywnych.

Projekt przewidziany jest na cały rok szkolny 2021/2022 i odbywać się będzie przy współpracy nauczycieli, dzieci oraz rodziców. O swoich poczynaniach informować będziemy na stronie Przedszkola i na Facebooku, aby promować udział w takich akcjach oraz zachęcać do tego inne dzieci i rodziców.
Dzielmy się dobrem! To niewiele kosztuje!

Koordynator projektu: Katarzyna Demkowicz